PRODUKTET

më shumë +
High Definition, Ruajtja e Energjisë, Excellent Display Effect

Fixed Led Display

Instalimi Fixed LED Display universal madhësia modul është 320 * 320mm, vidhos vrima e moduleve janë në të njëjtën madhësi dhe pozitë. Moduli Universal përputhje me kabinete të njëjta, të shkurtojnë kohën e prodhimit të çojë. Konsumatorët mund të marrë të njëjtën kabinete kur ndryshon produkte të ndryshme katran me të njëjtën strukturë çeliku. Produkt është shkëlqim të lartë, refresh lartë, vlerësim të lartë IP, të zbatueshme për media në natyrë dhe raste të reklamave.

Rental LED ekran

Instalimi Rental LED Display kabinetin standarde në madhësinë e 500mm * 500mm ose 500 * 1000mm, të ndihmojnë në bërjen e planit ekran. Die-hedh kabinetit alumini në dizajn të hollë dhe të lehta në peshë duke shfaqur të shpejtë të instaluar dhe uninstall, mirëmbajtjen e lehtë dhe splicing seamless. shkalla e lartë refresh deri në 2400Hz dhe kontrast të lartë deri në 5000: 1. kënd të gjerë shikimin, gamë të gjerë ngjyra dhe uniformitetin ngjyra. Hot-mbylljen mbështetje mes kabineteve. metoda të ndryshme instalimit, varur instalimi ose instalimin fikse.

Small Pitch Led Display

katran të vogël LED Display kabineti standarde në madhësi prej 400 * 300mm kabinetit, të ndihmojnë në bërjen e planit ekran. Die-hedh kabinetit alumini në dizajn të hollë dhe të lehta në peshë duke shfaqur të shpejtë të instaluar dhe uninstall, mirëmbajtjen e lehtë dhe splicing seamless. shkalla e lartë refresh deri në 2400Hz dhe kontrast të lartë deri në 5000: 1. kënd të gjerë shikimin, gamë të gjerë ngjyra dhe uniformitetin ngjyra. Hot-mbylljen mbështetje mes kabineteve. metoda të ndryshme instalimit, varur instalimi ose instalimin fikse.

Lista e produkteve

Shiko Produkte detajuar

Stadium Led Display

Stadium LED Display P10mm është përdorur gjerësisht në klubin e futbollit, zgjidhje stadium reklamat. Dy zgjidhje brendshme dhe te jashtme janë në dispozicion. teknologji SMD, kënd të gjerë shikimin, gamë të gjerë ngjyra dhe uniformitetin ngjyra. gome e butë dhe të projektimit të butë maskë të mbrojtur lojtarët e futbollit lëndim.

Lista e produkteve

Shiko Produkte detajuar

PROJEKTET E FUNDIT

më shumë +
Më shumë se 3000 raste në botë

P10 Full Color Outdoor Rental ekran LED scree ...

Product: Reshine-RO10

Area: 15㎡

Vendodhja: France

P6 Full Color Outdoor Rental LED ekran ekran ...

Product: Reshine-RO6

Area: 8㎡

Vendndodhja: Holland

P3.91 Full Color Outdoor Rental LED Display Scr ...

Product: Reshine-RO3.91

Area: 70㎡

Vendndodhja: Changsha, China

P3.91 Full Color Outdoor Rental LED Display Scr ...

Product: Reshine-RO4

Area: 24㎡

Vendndodhja: Shenzhen, China

informacionet e fundit

më shumë +
High Definition, Ruajtja e Energjisë, Excellent Display Effect

A jeni gati për të Grow biznesin tuaj me Reshine ekran LED?

Reshine specializuar në prodhim ekran LED, eksport në botën globale.
NA KONTAKTONI
Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck

WhatsApp Online Chat!