RRETH Kompania profilit

Shenzhen Reshine Teknologjia Co, Ltd, është një ndërmarrje gjithëpërfshirëse të teknologjisë e specializuar në prodhimin dhe shitjen ekran LED, teknologjinë e kompanisë, forcën e kapitalit, të prodhimit të avancuar dhe pajisjet e testimit; të përqëndrohet në risi teknologjike, dhe vazhdimisht zhvillojnë teknologji të reja; është prodhues profesional të fushës së brendshme ekran LED.
Kompania mbështetet në vjet përvojë LED prodhim ekran, dhënë të luajë të plotë për avantazhet e teknologjisë dhe të menaxhimit, duhet të importojë sistemin e cilësisë ISO9000 certifikimit dhe certifikimit KKK; në të njëjtën kohë të përpiqen për të krijuar të cilësisë në përputhje me trendin e tregut dhe në mënyrë aktive të marrin pjesë në ekran LED profesionale mbështetjen e projektit, kompania ka 5 pajisjet e prodhimit SMT dhe linjë moderne elektronike të prodhimit dhe më shumë se 80 punonjës, 3000 metra katror të prodhimit dhe kuvendit. Sjell së bashku një numër vitesh të angazhuar në projektimin LED ekran elektronik, prodhimin, shitjet e profesionistëve me cilësi të lartë, me menaxhimin e biznesit të industrisë veteran. Angazhuar për të siguruar cilësi të lartë, besueshmërisë së lartë dhe me kosto të lartë të performancës LED produktet e aplikimit dhe zgjidhje për klientët dhe konsumatorët në fund në shtëpi dhe jashtë vendit.
Kompanitë respektimi i "ndershëm dhe të besueshëm, konsumatorit të parë, njerëz të orientuar, zhvillimin harmonik" parim, dhe gjithmonë ndjekë drejtimin e zhvillimit të shëndoshë, inovacionit dhe shërbimeve profesionale, vazhdimisht të rritur konkurrencën e tyre kryesore, qëllimi më i lartë gjithmonë do të krijojë vlerë më të madhe për klientët tanë si puna e kompanisë. menaxhimit të shëndoshë dhe me cilësi të shkëlqyera janë garanci të besueshme për të kompanisë për të siguruar shërbimin e afat-gjatë për ju. Të gatshëm të punojnë me miqtë nga të gjitha sferat e jetës në shtëpi dhe jashtë vendit për t'u bashkuar me duart për të krijuar një të ardhme të shkëlqyer të industrisë LED optoelectronics.

VIDEO video.html

video.html

PSE ZGJIDHNI SHBA

Konkurruese No1 avantazh.
6 vjet përvojë në LED ekran zhvillimin, prodhimin dhe
inxhinieri; , Sipas ISO9001: 2008 procesin e menaxhimit.
Konkurruese No2 avantazh.
Të gjitha prodhimet tona kanë kaluar cilësisë dhe certifikimit autoritetin e KE, CCC.Especially me 3 vjet garanci.
Konkurruese No3 avantazh.
Display ynë LED janë shitur në më shumë se 50 vende dhe fusha, të tilla si SHBA, Gjermania, Franca, Italia, Holanda, Brazili, Meksika, Rusia.

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Zemra

WhatsApp Online Chat!