Small Pitch LED Display

Small Pitch LED Display


Pixel katran: P1.6mm P1.9mm
Refresh Shkalla: 1920
Shkëlqim: 1000
Kabineti Size: 400 * 300mm
Kabineti Pesha:
 

Easy Maintenance me Front-qasje Dizajn

Module, furnizimit me energji elektrike dhe marrjen e kartës mund të arrihen nga pjesa e përparme, duke përmirësuar me shpejtësi shpejtësi të mirëmbajtjes.

Mur-montuar LED Ish Mbrojtja Small Pitch LED Display

Fixed instalimin në strukturë të thjeshtë si LCD, të përkryer të zëvendësojë LCD, të kursyer kohë dhe punë. Perfect 16: 9 format, katër kabinete ekranit është e saktë 55 ", burimi i njëjtë si Video LCD.

kënd të gjerë shikimin

140 ° kënd të gjerë shikimin vertikalisht dhe horizontalisht. shkalla e lartë refresh e bën atë të përshtatshëm për kamera HD për transmetimin live.

vendet e aplikimit

Ideal për auditorium, salla e konferencave, sallën e banketit dhe prezantime ekspozitë, trafiku, studio, komandën dhe sistemi monitor.

Mesazhi me Kërkohet


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Kupën

WhatsApp Online Chat!