Stadium LED Display

Stadium LED Display


Pixel katran: P10mm
Refresh Shkalla: 1920
Ndriçimi: 1200/5500
Kabineti Size: 1280 * 960
Kabineti Pesha: 53kg
 

Dizajn të lartë i papërshkueshëm nga uji

IP65 për anën e pasme dhe mbrapa, i aftë për instalimin lakuriq, pa dekorim.

Dizajni Adjustable kabineti

Këndi Kabineti rregulluar lirisht 60 ~ 90 gradë, të rritur gëzimin vizuale shikuesit.

Kabineti dizajn të sigurisë

Mbrojtja Players plagosje me gome të lartë jastëk.

Wide Angle Duke parë

llambat SMD sigurojë kënd të gjerë shikimin si vertikalisht dhe horizontalisht.

vendet e aplikimit

Ideal për mediat në natyrë shpallje, qeverisë dhe ndërmarrjeve kulturës projektit dhe turizmit, sportive, imazhi propagandistike, pasurive të patundshme komerciale.

Mesazhi me Kërkohet


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree

WhatsApp Online Chat!