Indoor Rental LED ekran RI4.81

Indoor Rental LED ekran RI4.81


Pixel katran: P4.81mm
Refresh Shkalla: 1920
Shkëlqim: 1200
Kabineti Size: 500 * 1000
Kabineti Pesha: 12kg
 

Die hedh Struktura alumini

Kabineti Size: 500mm * 100mm.
lidhje Seamless, 0.1mm gapline mes 2 kabinete.
Lock shpejtë për instalim të shpejtë dhe të lehtë.
Mbështetje maksimale 50 copë varur në një Collum.

Më pak kohë Instalimi

Kabineti zgjeruar mund të kurseni 30% kohën e instalimit dhe kosto. hedh vdesin material alumini bën kabineti 20% të lehta se më parë.

Fast copë lidh

Inteligjente copë lidh integron shumë funksione së bashku, të tilla si lidhje dhe rregullim të mirë të mangësive, etj, të gjitha për komoditetin e klientëve.

shkëlqim të ulët me nivel të lartë gri

Miratimi blackbody LED dritat me cilësi të lartë dhe maskë të zezë, raporti kontrasti është deri në 3000: 1, dhe> 1200 thërijat shkëlqim, i përshtatshëm për lloje të kërkesave në natyrë ngjarje dhe për të mbajtur realitetin e cilësisë së videove, edhe nën diell.

vendet e aplikimit

Auditorium, sallë konferencash, sallë banket dhe ekspozitë prezantime, trafiku, studio, komanda dhe monitorimin e sistemit.

Mesazhi me Kërkohet


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

WhatsApp Online Chat!