Pse ju duhet të përdorni ekraneve LED për Promovimet

Në fillim të viteve nëntëdhjetë, ekran LED ishte një medium i ri informacioni, e cila kombinon të teknologjisë së lartë, me kaq shumë përparësi, të tilla si kursimit të energjisë, mjedis miqësor, ngjyra, gamë të gjerë vizuale dhe kështu me radhë. Sot, Ekrane LED janë shumë të popullarizuara në reklama. Ajo mund të arrijë efekt fantastike vizuale për t'u angazhuar plotësisht sytë e publikut.

 

Krahasuar me televizioni dhe gazetat, reklamat me ekran LED është kosto-efektive më. Sot, ju mund të shihni shumë ekrane të mëdha LED per quajtur në Emiratet e Bashkuara Arabe. Shumë kompani në Dubai janë duke ofruar shërbime Digital Signage sot, si për reklamat brendshëm, si dhe në natyrë.

 

Ekranet LED janë përdorur gjerësisht në shumë fusha, të tilla si konferenca dhe ekspozita, efekti fazë, dhe tregon të tjera të lartë fund. Në të ardhmen, në fushën e reklamave në natyrë, ata do të vazhdojnë të luajnë për të karakteristikave të performancës dhe avantazhet, në kryqëzimin e trafikut, rrugë aktiv komerciale, etj, Ata mund të jenë reklama pandërprerë transmetuese dhe pjesë e reklamave të mirëqenies publike. Përveç të qenit me kosto efektive, ka shumë përparësi të tjera të përdorimit të ekraneve LED për promovime të biznesit tuaj.

 

Në vijim janë disa nga përfitimet për përdorimin e ekraneve LED:

 

lirimin e lehtë e përmbajtjes së reklamave tuaja

Ekranet LED ose Ekrane LED SMD janë vetëm si një monitor kompjuteri e cila është e lidhur me një kabëll ose një lidhje pa tel, duke e bërë të lehtë për të nxjerrë përmbajtjen pa sherr shumë.

 

konservimit të energjisë dhe mbrojtjen e mjedisit

Ekranet e mëdha LED janë të ardhur me ruajtjen e energjisë dhe mbrojtjen e mjedisit, puna gjitha-motit, të cilat mund të përshtaten plotësisht mjedis të ndryshme të keqe në natyrë. Shumë kompani dixhital Signage në Dubai ofrojnë të dy ekran të brendshme LED dhe ekran në natyrë LED.

 

Ekspozimi maksimal për reklamat

Ato janë instaluar zakonisht në vende si arteriet e trafikut me shumë njerëz. Ata mund të arrijë efekte shumë të mira vizuale në reklama të gjalla. Ekranet Outdoor LED janë gjithashtu një pjesë e rëndësishme e argëtimit të mëdha dhe sportive.

 

jetës të gjatë

Ata kanë një jetë të gjatë dhe të njëjtat ekranet mund të përdoret për qëllime të ndryshme dmth për promovime të ndryshme dhe reklama e kompanisë tuaj.

 

Rendering Excellent Color

Ata mund të punojnë ekranet sa të shkëlqyer ekran si ata kanë pasqyrim i përsosur ngjyra duke i bërë ata të përsosur për tregon dhe promovime.

 

çmimet

Ekranet LED në Dubai janë të ofruara në çmime të përballueshme, kështu që përveç të qënit me kosto-efektive, një investim duhet të bëjë, ndërsa blerjen e tyre nuk është gjithashtu shumë i lartë dhe i përshtatet buxhetin e caktuar nga bizneset dhe kompanitë.

 

Të gjitha këto përfitime të udhëhequr nga ekranet opsionin më të mirë për të zgjedhur për strategjitë promovuese.

new-img07.pngnew-img06.png

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

WhatsApp Online Chat!