Outdoor Fixed Led Display RS5

Outdoor Fixed Led Display RS5


Pixel katran: P5mm
Refresh Shkalla: 1920
Shkëlqim:> 6500
Kabineti Size: 960 * 960
Kabineti Pesha: 45kg
 

Outdoor SMD3535 Full Color LED ekran Specifikim.

Wide Angle Duke parë

dizajn standarde, seri të veçantë, struktura e kombinuar, 140 ° kënd të madh shikimit: Ajo është formuluar me cilësi të lartë SMD 3535 për të siguruar efekt të shkëlqyer optik. Kontrasti i tij është më i lartë se produktet konvencionale, të fortë dhe të qëndrueshme.

Të gjitha modulet janë në madhësi standarde dhe uniforme: 160 * 160mm

Zëvendësuar pjesët e moduleve të përgjithshme do të jetë e lehtë dhe i përshtatshëm. Ne ofrojmë shërbimin e zëvendësimit modulet e vjetra me ato të reja direkt.

karakteristika të kabinetit

Madhësia e saj është 960mmx960mm dhe të kryejë të gjitha distancën e kabinetit brendshme dhe te jashtme ekranit. Seams janë ulur më shumë se 50% dhe smoothness rrit me hapa të mëdhenj.

Prodhimit standarde në një mënyrë të shpejtë dhe më fleksibël është e mundur, sepse ne kemi rezervuar kabinete standarde të përgjithshme dhe dërgesa mund të bëhet me shpejtësi.

vendet e aplikimit

Ideal për mediat në natyrë shpallje, qeverisë dhe ndërmarrjeve kulturës projektit dhe turizmit, sportive, imazhi propagandistike, pasurive të patundshme komerciale.

Mesazhi me Kërkohet


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni House

WhatsApp Online Chat!