Outdoor LED ekran Rental RO3

Outdoor LED ekran Rental RO3


Pixel katran: P3.91mm
Refresh Shkalla: 1920
Shkëlqim: 5500
Kabineti Size: 500 * 500
Kabineti Pesha: 7.5 kg
 

Më pak kohë Instalimi

Kabineti zgjeruar mund të kurseni 30% kohën e instalimit dhe kosto. hedh vdesin material alumini bën kabineti 20% të lehta se më parë.

Fast copë lidh

Inteligjente copë lidh integron shumë funksione së bashku, të tilla si lidhje dhe rregullim të mirë të mangësive, etj, të gjitha për komoditetin e klientëve.

5s mirëmbajtjen e përparme

Dizajni magnetike modul, zëvendësimi i modulit ka nevojë për vetëm 5 sekonda, me efikasitetin rritur me më shumë se tri herë.

shkëlqim të ulët me nivel të lartë gri

Miratimi blackbody LED dritat me cilësi të lartë dhe maskë të zezë, raporti kontrasti është deri në 3000: 1, dhe> 5500 thërijat shkëlqim, i përshtatshëm për lloje të kërkesave në natyrë ngjarje dhe për të mbajtur realitetin e cilësisë së videove, edhe nën diell.

vendet e aplikimit

Auditorium, sallë konferencash, sallë banket dhe ekspozitë prezantime, trafiku, studio, komanda dhe monitorimin e sistemit.

Mesazhi me Kërkohet


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni House

WhatsApp Online Chat !