Indoor Fixed Led Display RF6

Indoor Fixed Led Display RF6


Pixel katran: P6mm
Refresh Shkalla: 1920
Shkëlqim: 1200
Kabineti Size: 768 * 768
Kabineti Pesha: 32kg
 

Indoor Hekuri dhe Struktura alumini dispozicion, Quick Mbledhur

Hekuri dhe cabinet768 Alumini * 768mm, 0.1mm gapline mes 2 kabineteve projektimit teknologji të lartë, mërzi të lartë.

Magnet Module bën Servicing Front Convenient

Me një mjet të futur në vrimë të mirëmbajtjes për të tërhequr modulin, 3 sekonda mund të përfundojë, të sigurt dhe të përshtatshëm.

shkëlqim të ulët me shkallë të lartë gri

20% shkëlqim ende mban një performancë të mirë gri shkallë.

Dizajni Ultra i hollë

Trashësia kabineti Alumini është vetëm 75mm, pesha është vetëm 15 kg, 20% më pak se në ekran tradicionale LED, duke kursyer koston tuaj ofrimit dhe koston e instalimit. Nuk ka nevojë për tifoz, i qetë, comsumption të ulët të energjisë.

vendet e aplikimit

Auditorium, sallë konferencash, sallë banket dhe ekspozitë prezantime, trafiku, studio, komanda dhe monitorimin e sistemit.

Mesazhi me Kërkohet


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni flamurin

WhatsApp Online Chat !