Indoor Rental LED ekran RI6

Indoor Rental LED ekran RI6


Pixel katran: P6mm
Refresh Shkalla: 1920
Shkëlqim: 1200
Kabineti Size: 576 * 576
Kabineti Pesha: 10kg
 

Më pak kohë Instalimi

Kabineti zgjeruar mund të kurseni 30% kohën e instalimit dhe kosto. hedh vdesin material alumini bën kabineti 20% të lehta se më parë.

Noise Dizajni falas

fan Air të lirë për të eliminuar zhurmën

grumbulluar shpejt

Ana-lock siguron të përbashkët të kabinetit brenda 8 sekonda.

shkëlqim të ulët me nivel të lartë gri

Miratimi blackbody LED dritat me cilësi të lartë dhe maskë të zezë, raporti kontrasti është deri në 3000: 1, dhe> 1200 thërijat shkëlqim, i përshtatshëm për lloje të kërkesave në natyrë ngjarje dhe për të mbajtur realitetin e cilësisë së videove, edhe nën diell.

vendet e aplikimit

Auditorium, sallë konferencash, sallë banket dhe ekspozitë prezantime, trafiku, studio, komanda dhe monitorimin e sistemit.

Mesazhi me Kërkohet


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni House

WhatsApp Online Chat!