Outdoor LED ekran Rental RO10

Outdoor LED ekran Rental RO10


Pixel katran: P10mm
Refresh Shkalla: 1920
Shkëlqim: 5500
Kabineti Size: 640 * 640
Kabineti Pesha: 13kg
 

Outdoor Full Color LED ekran Specifikimi

Features kabinetit

640 * 640mm panel dhe vetëm 13kg / panel krahasuar me Panel Iron fikse është më e përshtatshme për ngjarjet me qira e cila kërkon të shpejtë të instaluar, na sjell një përvojë definicion të lartë, foto mprehtë treguar, kështu që ajo është përdorur gjerësisht në ngjarjet në fund të lartë me qira.

Easy Mirëmbajtja dhe Low Fuqia comsumption

mirëmbajtjen e lehtë, me kosto të ulët për mirëmbajtjen, të shpejtë mblidhen, hotplug në pushtet. Power & Sistem backup të dyfishtë, Optional lartë besueshme N + 1 vë në lëvizje, sinjal të dyfishtë, ndryshimi automatike ka nevojë Fan, i qetë, comsumption të ulët të energjisë.

shkëlqim të ulët me nivel të lartë gri, performancës ekranit më delikate

Miratimi blackbody LED dritat me cilësi të lartë dhe maskë të zezë, raporti kontrasti është deri në 3000: 1, dhe> 6000 thërijat shkëlqim, i përshtatshëm për lloje të kërkesave në natyrë ngjarje dhe për të mbajtur realitetin e cilësisë së videove, edhe nën diell.

vendet e aplikimit

Auditorium, sallë konferencash, sallë banket dhe ekspozitë prezantime, trafiku, studio, komanda dhe monitorimin e sistemit.

Mesazhi me Kërkohet


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key

WhatsApp Online Chat!